Porta Furba

+39.0681176123irenajaslar@wp.pl

Porta Furba

Via Avidio Cassio 22


Zapraszam Państwa do apartamentu, którego wielką zaletą jest to, że pomimo centralnego położenia, tylko 5 minut pieszo do metra A Porta Furba, zapewni Państwu odpoczynek, po zwiedzaniu gwarnego Rzymu, w ciszy i zieleni. Mieszkanie ma 2 pokoje, 2 duże, ładne wyremontowane łazienki, dużą, dobrze wyposażoną kuchnię i ładny taras.

Polecam go dla rodzin nawet do 8 osób, mogą go także wynająć 2 pary, wtedy każda z par ma dla siebie sypialnie i łazienkę, a razem mogą usiąść w dużej kuchni lub na tarasie.

Wokół mieszkania jest dużo tanich sklepów i marketów, tanich barów i restauracji.

Jak trafić?

Podajemy najlepsze opcje dojazdu oraz szczegółowy adres

POKÓJ ZIELONY

– RODZINNY –

Jest to duży pokój czteroosobowy, ma 2 duże łózka pojedyncze i wygodną, dwuosobową kanapę, w razie potrzeby można rozłożyć też drugą, trochę mniejszą, ale tez dwuosobowa kanapę. Pokój ma do dyspozycji dużą łazienkę prywatną.

Cena za osobę
25 / doba
Cena przy max. 4 osobach
  • Całe mieszkanie max. 4 osoby - 120€ / doba
  • Przy 3 osobach - 30€ / doba
  • Przy 2 osobach - 35€ / doba
  • Dziecko do lat 12 - 15€ / doba
  • Dziecko, które śpi w dużym łóżku z rodzicami - gratis!

POKÓJ RÓŻOWY

Jest to pokój, który ma duże łózko małżeńskie, a w razie potrzeby można dostawić w nim trzecie łóżko lub łóżeczko dla dziecka, ma on ładną, wygodną łazienkę w pokoju i wyjście na taras.

Cena za osobę
40 / doba
Cena przy 2 osobach
  • Całe mieszkanie max. 4 osoby - 120€ / doba
  • Dziecko do lat 12 - 15€ / doba
  • Dziecko, które śpi w dużym łóżku z rodzicami - gratis!

Części wspólne mieszkania PORTA FURBA

KUCHNIA, TARAS, HALL

Jak trafić?


Z lotniska Ciampino

Należy wziąć autobus z napisem Anagnina, który kursuje tylko pomiędzy lotniskiem a metrem Anagnina, bilet za 1,20 euro kupujemy w autobusie, potem metrem za 1,50 euro do stacji metra A Porta Furba ( około 10 min.) skąd według mapki dochodzimy do mieszkania ( 5 min. pieszo). Istnieje też możliwość odebrania gości z lotniska samochodem w cenie 30 euro za kurs.

Z lotniska Fiumicino

Najtaniej jest dojechać autobusem (bilet kosztuje 5 euro) do głównego dworca Termini, skąd jedziemy metrem 10-15 min. do stacji metra Porta Furba. Szybszy, lecz droższy jest dojazd do Termini pociągiem Leonardo Exspres, za 14 euro od osoby, lub pociągiem regionalnym do dworca Tuscolana za 8 euro , skąd należy przejść do stacji metra Ponte Lungo (5 min.) i dojechać w następne 5 min. do stacji metra Porta Furba. Jednoprzejazdowy bilet na metro kosztuje 1,50 euro, dzieci do lat 10 nie płacą za bilety.

Adres


Irene a Roma

Via Avidio Cassio 22, mieszkanie nr 7, II piętro

Tel. komórkowy 0039 3479094473