Ladispoli

+39.0681176123irenajaslar@wp.pl

Ladispoli

Via Lavinio


Mieszkanie znajduje się na ulicy Lavinio 20, mieszkanie 6, drugie piętro i jeśli wpiszecie ten adres w google maps zobaczycie jak blisko morza (dosłownie 100 m.) się znajduje. Mieszkanie posiada dwie odrębne sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Jednak największym jego plusem jest taras nad całym mieszkaniem, na którym można zapalić grilla, wieczorem usiąść i napawać się pięknym widokiem. W Ladispoli mamy plaże płatne, najbliższa obok nas to La Baia (www.labaiabeach.it), na których możecie wypożyczyć parasol, leżak itd. Jednak możecie też skorzystać z plaży bezpłatnej i zaoszczędzić kilka euro. Plaże są z roku na rok coraz bardziej czyste co zawdzięczamy naszemu burmistrzowi, który kładzie nacisk na rozwój turystyki. Zaskoczeniem może być dla Was kolor piasku, czasami prawie czarny ze względu na dużą zawartość żelaza, jednak kierując się w kierunki starej latarni przechodzi on w kolor żółty.

Plaże płatne są strzeżone a woda bardzo długo płytka, dlatego mnóstwo osób przychodzi z małymi dziećmi. Niedaleko mieszkania znajduje się Piazza Domitilla (400 m.), gdzie znajdują się wszystkie niezbędne sklepy spożywcze oraz skąd odchodzi autobus do Rzymu. Natomiast na główny plac Ladispoli Piazza Rosselini (1,5 km), na którym odbywają się koncerty i od którego odchodzi główna ulica ze sklepami odzieżowymi Viale Italia kończąca się przy dworcu kolejowym z którego co pół godziny odjeżdżają pociągi do Rzymu (20 min. trwa przejazd do Watykanu) dojdziemy deptakiem wzdłuż morza. Można też skorzystać z trasy rowerowej, przespacerować się wybrzeżem do zamku, czy odwiedzić niedaleko położone tomby etruskie.


SYPIALNIA NR 1

To pokój mający duże łóżko małżeńskie i rozkładaną kanapę, mieści 4 osoby.

SYPIALNIA NR 2

Ma duże łózko małżeńskie, mieści 2 osoby.

SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM

Ma dużą wygodną rozkładaną kanapę, mieści 2 osoby.

Cena za 6 osób
1000 / tydzień

Jak trafić?


Z lotniska Ciampino

Trzeba najpierw autobusem dojechać do dworca centralnego Termini, a potem pociągiem w kierunku Civitavecchia, Grosseto, Piza i wysiadamy na stacji Cerveteri-Ladispoli.

Z lotniska Fiumicino

Należy wziąć pociąg lub autobus do Rzymu , a potem pociągiem lub autobusem do Ladispoli.

Adres


Ladispoli

Via Lavinio 20, mieszkanie 6, II piętro

Tel. komórkowy 0039 3479094473